вівторок, 28 грудня 2021 р.

Педконсиліум у 1-Г

Сьогодні відбувся педконсиліум щодо стану справ у 1-Г. Це такий вчительський захід, де учителі, які викладають в класі + вчителі початкової школи + дирекція аналізують успішність та поведінку учнів класу.

Висновки такі: учням, учителям і батькам ще є над чим працювати. В січні буде тиждень відкритих дверей, мабуть з 17 січня - плануйте відвідувати основні уроки, домовляйтеся про відгули. Також будуть батьківські збори.

Нам є куди рости😉

неділя, 26 грудня 2021 р.

Рейтинг І семестру 2021-22 н.р.

#classkalish останній навчальний день 2021

Майстер-клас з розпису новорічного пряника




Урок праці наприкінці семестру

Новорічні листівки 2022

Вітаємо з днем народження Ярослава Агафонова

неділя, 21 листопада 2021 р.

До Дня Гідності і Свободи

Плаче листопад, плаче
По Тисині пливе кача
А над містом хмари чорно-червоні,
Монастир цілу ніч
б'є у дзвони.
Стогне болем листопад
як від рани
На холодній бруківці Майдану.
Біль і пам'ять обнялись і завмерли.
І слова, наче крик -
"Ще не вмерла..."
                        Є. Іванюк
Джерело: сторінка Волинської обласної бібліотеки для дітей у фейсбуці

пʼятниця, 22 жовтня 2021 р.

Привітали Юлію Ростиславівну Пасічник з ювілеєм

Екскурсія 17 жовтня Жовква -Крехів - Страдч

Жовква

Жовква розташована за 22 км на північний захід від Львова. Заснував її коронний гетьман Станіслав Жолкевський, як своє приватне місто, запросивши архітекторів з Італії, які в плануванні і будівництві втілили ідеї Ренесансу. Онук гетьмана король Ян ІІІ Собеський перетворив Жовкву на один із важливих політичних і культурних центрів Європи. Сьогодні Жовква має статус державного історико-архітектурного заповідника, на території якого розміщено близько 55 пам’яток архітектури, зокрема й світового рівня.

субота, 16 жовтня 2021 р.

Патріотичний урок-хронометр "Від козаків до кіборгів"

Напередодні  14 жовтня у бібліотеці № 9 відбувся патріотичний урок-хронометр "Від козаків до кіборгів". Від часу заснування козацької Січі, значення Покрови для них, утворення української повстанської армії і до сучасних подій на Сході України та мужніх захисників незалежності та територіальної цілісності учням 1(5)-Г класу розповідав громадський діяч Максим Каширець. Спогадами і думками поринули у минуле і серцем полинули до тих, хто нині на бойовому рубежі. Діти уважно слухали, підтримували розмову і зацікавлено переглядали історичні кадри на екрані.

Вітаємо Владислава Мельничука з днем народження

неділя, 3 жовтня 2021 р.

#класний_проєкт "Сухомлинський очима дітей"

Кожен вихованець гімназії імені Василя Сухомлинського знає, на чию честь названо наш освітній заклад. Життєвий шлях Великого Педагога, його ідеї та творчий доробок, які є актуальними і сьогодні, надихають учителів України та за її межами ось уже не одне десятиліття. І надзвичайно важливо показати учням багатогранність особистості Василя Сухомлинського та сучасне прочитання  його творів.

Тож учням 1(5)-Г було запропоновано виконати цікавий мініпроєкт під час відзначення Сухомлинівських днів. Саме така форма заходу сприяла тому, аби гімназисти якнайкраще відкрили для себе нові факти з життя педагога та письменника, а також актуальність його ідей сьогодні.