Все зрозуміло, попри те, що польською
вівторок, 25 грудня 2018 р.
пʼятниця, 21 грудня 2018 р.
неділя, 16 грудня 2018 р.
четвер, 13 грудня 2018 р.
середа, 12 грудня 2018 р.
четвер, 6 грудня 2018 р.
Мода, що шкодить здоров'ю
Забороніть своїм дітям підкочувати штани і ходити із оголеними кісточками восени та взимку - ця дивна мода дуже небезпечна для їхнього здоров'я.
Оголені кісточки, незимове взуття без шкарпеток у холодний період - це ризик переохолодити та намочити ноги. Тобто - ризик ослаблення імунітету, застудних та інфекційних захворювань.
Така сумнівна "мода" може призвести до проблем із суглобами не "колись у старості", що для підлітків означає не більше, ніж страшну казочку, а вже просто тут і зараз, у недовгому часу після захоплення таким "стилем".
У дівчат регулярне переохолодження ніг може закінчитися запаленнями сечостатевої системи та негативними наслідками для репродуктивного здоров'я.
Переконайте своїх дітей, що вирізнятися треба індивідуальністю, здоровим глуздом та відповідальною турботою про себе - це завжди в моді.
вівторок, 4 грудня 2018 р.
Краєзнавча конференція
Екологічна експедиція до біологічного заказника державного значення "Воротнів". Вікторія Драль
Виїжджаючи всього декілька кілометрів за Луцьк, потрапляєш у зовсім інший світ. Замість будинків, шуму автомобілів та спальних кварталів тебе оточує безмежний ліс. Він спокійний, прохолодний та наповнений співом птахів.
Ти опиняєшся в оточенні трьохсотлітніх дубів та кремезних смерек, котрі вже багато років ростуть під волинським небом. Поміж них заховались чисті зарибнені ставки. А за ними - фруктовий сад.
Аби потрапити в цю лісову казку, не потрібно далеко їхати. Декілька кілометрів від Луцька, і вас зустрічає ботанічний заказник загальнодержавного значення «Воротнів». Він розташований у межах Луцького району Волинської області, на північ від села Воротнів, та є у віданні державного підприємства «Ківерцівське лісове господарство».
понеділок, 3 грудня 2018 р.
субота, 1 грудня 2018 р.
пʼятниця, 30 листопада 2018 р.
Відвідали виставку, присвячену Голодомору в Україні 1932-33 рр.
29 листопада ми відвідали фотовиставку, яку організував Український інститут національної пам'яті до 85-ї річниці подій голодомору-геноциду в Україні. Експонувалася виставка світлин та документів у приміщенні факультету історії, політології та національної безпеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Нашим гідом цими важкими сторінками української історії була працівниця Волинського краєзнавчого музею.
Учні #classkalish уже доросли до усвідомлення масштабів трагедії навмисного знищення тисяч та мільйонів українців наймерзеннішими, найжорстокішими способами, яких чимало було вигадано нелюдами з необмеженими владними можливостями.
Від кожної зі світлин, від кожного з документів чутно холодний подих голодної та зневіреної людини. Який жах пережили ці люди, скільки сліз виплакали ці очі, що так благально, а іноді й виклично дивляться на тебе через десятиліття. Виклично, коли нема кого втрачати. Благально, коли ще є заради кого жити.
понеділок, 26 листопада 2018 р.
субота, 24 листопада 2018 р.
пʼятниця, 23 листопада 2018 р.
четвер, 22 листопада 2018 р.
Захист наукових робіт
Цього року на гімназійному етапі конкурсу-захисту наукових робіт десятеро наших учнів представили 12 наукових робіт у різних галузях.
Секція інформатики та програмування
- Моделювання обертального руху великих об'єктів сонячної системи - Косинський Володимир;
- Моделювання роботи електричних кіл - Пастушок Вадим;
- Швидкі алгоритми сортування лінійних масивів - Пайцун Арсен;
- Інтернемагазин - Шульгач Іван;
Секція математики й фізики
- Розв'язування задач на побудову - Приймаченко Тетяна;
- Оптимізація транспортних потоків за допомогою методів лінійних рівнянь - Арсен Пайцун;
- уточню тему з фізики - Симко Андрій;
Секція історії, правознавства, історичного краєзнавства, етнології та археології
- Малинська (чесько-українська) трагедія - Симко Андрій;
- УАПЦ в Луцьку: відновлення діяльності та сучасне становище (90-роки ХХ ст. - поч. ХХІ ст.) - Драль Вікторія;
Секція географії, економіки, біології, хімії, психології, педагогіки, агрономії
- Ліси Черемського заповідника - Коменда Ірина;
- Дослідження екологічної якості води у м.Луцьку - Харчук Анна;
- Ідентифікація харчових добавок як екологічної небезпеки - Кукса Софія;
Так як працювала у складі журі на секції комп'ютерних наук, то встигла почути тільки ці роботи та одну роботу з математики. Рівень учнівських робіт доволі пристойний.
Далі невеликий фотозвіт.
понеділок, 19 листопада 2018 р.
четвер, 15 листопада 2018 р.
середа, 14 листопада 2018 р.
Підписатися на:
Дописи (Atom)