субота, 30 вересня 2017 р.

Всеукраїнський день бібліотек

Почесна місія привітати завжди чуйних і чарівних працівниць гімназійної бібліотеки - Марію Іванівну і Любов Федорівну - цього разу випала Андрієві Симку.
Висловлюю подяку батьківському комітету за ініціативу та організацію подарунку.

субота, 23 вересня 2017 р.

Їдемо у Трускавець

У заголовку я хотіла поставити і "?", і "!", і просто "."

8 жовтня, неділя, на один день.

1. Автобус, страховка, супровідні документи, представник туроператора, який нас супроводжуватиме.
2. Екскурсія у Трускавці.
3. Дельфінарій!
4. Теплий обід.
__________________
=550 грн.

четвер, 14 вересня 2017 р.

Батьківські збори

У понеділок, 18 вересня, о 18 год. розпочнуться перші в цьому навчальному році батьківські збори. Розпочнемо в актовому залі з директором. Продовжимо у каб. 38.
Запрошую!

вівторок, 12 вересня 2017 р.

Наша стіннівка "Літо-2017"

Дякую дітям і мамам за фото, Олені Петрівні Косинський за друк. Кому не до вподоби дизайн - усі претензії до мене.

субота, 9 вересня 2017 р.

Лучан запрошують на безкоштовну лекцію про єзуїтське шкільництво

У рамках цьогорічного відзначання Днів європейської спадщини міщан та гостей Луцька запрошують завітати на безкоштовну публічну лекцію знаного краєзнавця  Олександра Котиса.
«Розмова буде присвячена традиціям єзуїтського шкільництва у нашому місті від початків до часу скасування тут ордену», – повідомляють організатори Центр туристичної інформації та послуг спільно з медіа-виданням «Хроніки Любарта».
Лекція відбудеться у вівторок, 12 вересня, у приміщенні колишнього навчального осередку Ордену Societas Iesu – Єзуїтському колеґіумі (нинішнє приміщення Волинського коледжу Національного університету харчових технологій) за адресою вул. Кафедральна, 6.
Захід розпочнеться о 14. 40. Збір слухачів – о 14. 30 біля входу до коледжу.
Послухати інформативну розповідь можна буде, зареєструвавшись за посиланням.

пʼятниця, 8 вересня 2017 р.

Олімпійський тиждень і наша стіннівка

Міжнародний день грамотності


Міжнародний день грамотності – свято, що відзначається щорічно 8 вересня та символізує досягнення усього людства, адже грамотність – це один із критеріїв, який відрізняє прогресивне суспільство від примітивного. Грамотність – це не тільки вміння читати і писати на примітивному рівні. За визначенням ЮНЕСКО, грамотність для людини прирівнюється до свободи. Одне зі значень слова “грамотність” – це володіння цілим комплексом суспільно-необхідних знань і, навичок, які дозволяють людям свідомо брати участь у соціальних процесах, а також вільно спілкуватися різними мовами і в різних культурах у сучасному світі.
Можна було б припустити, що в наше XXI століття, час розвитку новітніх інформаційних технологій, проблема неписьменності зовсім неактуальна. Проте, за даними ЮНЕСКО, на сьогодні понад 260 мільйонів дітей не ходять до школи, і практично кожна дев’ята доросла людина в світі неграмотна!
Проблема полягає і в тому, що багато дітей і підлітків в світі, незважаючи на те, що вони здобувають освіту, не відповідають належному рівню, за яким їх можна вважати грамотними в умовах сьогодення, що постійно розвивається. Це свято звертає увагу і на цю проблему. Крім того, світова громадськість намагається підняти престиж грамотності.